רונית יקרה,

כל כך הרבה נקודות זכות יש לך בחיינו ועל כך אנו רוצים להודות לך מקרב לב.

מצאנו בך לא רק מתווכת מוכשרת אלא אישה קשובה, זמינה , מקלה,  סבלנית אשר תמיד מוכנה לעזור. לפני שתיים עשרה שנים החלטנו לחזור לארץ אחרי למעלה מעשרים שנה ששהינו בצרפת, יצרנו קשר עם כל המתווכים בזכרון יעקב ואת היית הבולטת בינהם.

כבר בשיחה הראשונה נוצר הקליק, ובפגישה איתך הסברתי לך מה החלום שלנו להבדיל ממתווכים אחרים שניסו לשכנע אותנו לקנות בתים שלא התאימו לחזון, את היית מקצועית ומדוייקת כעבור שבוע של סיורים הבנו כי את הבית שלנו, את החלום שלנו, אנחנו נבנה בעצמנו. איתרת עבורנו את המיקום המושלם ורכשנו מגרש  בשכונת המושבה סמוך לבית לנגה, אנחנו שלא מבינים דבר וחצי דבר בבניה נשענו על נסיונך והמלצותייך ואת דאגת להפגיש אותנו עם כל בעלי המקצוע הרלוונטים.

כן היו לנו חרדות והיו לנו ימים לא פשוטים, הבירוקרטיה היתה קשה לנו, אבל את תמיד היית שם עבורנו וכשצריך היה עזרה במועצה בוועדה תמיד היית שם בשבילנו כי אנחנו עדיין התגוררנו בצרפת. במהלך הבניה תמיד היית זמינה ומעורבת סבלנית ותומכת כעבור שנתיים הצלחנו לסיים את הפרויקט "בית חלומותינו" בהצלחה ונכנסנו לביתנו החדש. בדרך עשינו יחד עוד עסקה דאגת לנו לדירת נופש יפה בשירת הים דירה מקסימה ששימשה אותנו למהלך הבניה, לביקורים שלנו לאחר שמונה שנים שנהנו מהבית הצרכים שלנו השתנו ונאלצנו לעזוב את זכרון יעקב ואת שוב נקראת לדגל, היית שם עבורנו מצאת לנו קונה חברת אותנו לעורכת דין מקצועית ואמינה וכמובן שלכל שאלה ובעיה מצאת פתרון מתאים.

אין בפינו מילים להודות לך ולומר לך, כמה אנו מאושרים שברגעים כל כך משמעותיים בחיינו את היית שם בשבילנו. נתת לנו את ההרגשה שלא רק "העסקה" חשובה לך אלא שביעות רצון  שני הצדדים. השכלת לנהל את הדברים ברוח טובה יושרה והמון אהבה אנושית. הפכת עם השנים לחלק חשוב, אהוב ומשמעותי בחיינו.

תודה על מה שאת ועל מי שאת.

סמי וחולדה בן סימון

נתניה

רונית יקרה,

בשיתופי הפעולה איתך מצאתי אדם שהתיחס למקצוע שלו במסירות רבה. מעבר ליכולת המקצועית ולהבנת החומר קיימת בך אישיות חן וכבוד.

אני מכירה אותך שנים רבות ולאורך כל הדרך הבנתי שהמצויינות שלך היא מידת הרצון והשאיפה למצויינות היא דרך ההשקעה. איכות העבודה שלך קשורה באופן ישיר למידת ההתחיבות שלך ללקוחותיך ולאנשי המקצוע סביבך.

באהבה,

מירה גנוסר

זכרון יעקב

מרגע שרונית נכנסה לעניינים הדברים התחילו לזוז במהירות, הגיעו מספר הצעות מחיר ובשילוב של רגישות להבנת הצרכים שלנו, אינטלגנציה רגשית, יכולות גבוהות של ניהול מו"מ ושמירה על קשר מתמיד הצלחנו למכור את הנכס בתוך כחודשיים.

אין לנו ספק שללא מעורבותה של רונית הדברים לא היו נראים ככה!

אשרת ואיתי אנגלנדר

זכרון יעקב

לרונית האחת והיחידה,

לפני מספר שנים ליווית אותי במכירת דירה, עם המון כנות ורגישות, היה לי ברור שהעתיד יזמן לנו מפגש ודרך משותפת ואכן כך.

שמחה שבחרנו זו בזו לתהליך הנוכחי! את אדם ישיר ואמיץ, שמראה לי את הדרך הנכונה בעניין הבית, בית זהו קונספט רחב ואת ברגישותך וחוכמתך עוטפת את כל התחומים אשר קשורים בזה.

תודה על הכל, על מה שהיה ועל מה שיהיה.

מיכל שרון

זכרון יעקב

Making aliyah is stressful under the best of circumstances. Finding the proper housing is at the top of the list of stresses.

I found Ronit Miromovich on the internet before I came to Israel. From the very first email, until the present day, Ronit has been more than a real estate agent, and I was never simply a client.

Ronit shepherded us through the process of buying a house, finding a contractor to remodel the house, bringing us to the tile and fixture store and participating in making design choices, recommending and working with a real estate lawyer to finish the deal.

Ronit is wise, caring, honest and delightful.  She has become a close confidante and friend, a relationship that lasts well beyond the completion of the deal.

I am privileged to be her client and blessed to be her friend.

Perry Netter

רונית יקרה!

לפני שנים רבות, ליווית אותנו ברכישה הראשונה שלנו כאן בזכרון יעקב ומאז נפגשו דרכנו עוד מספר פעמים בהם הפגנת ליווי מקצועי תוך שימת לב לצרכים המשפחתיים המתאימים לנו. לאורך השנים הצרכים השתנו ואת תמיד היית שם עבורנו במכירה ובקניה. דאגת לייצג אותנו בכבוד במכירה ודאגת למצא לנו את הנכס המתאים לצרכינו  באופן המיטבי ביותר, תוך הקפדה על נכסים התואמים את התקציב המשפחתי.

את כל הדרך ליווית אותנו בחיוך ואיכפתיות סבלנות וכן… באהבה גדולה. רצינו להודות לך על הכל, מאחלים לך בהצלחה במשרדך החדש מודים לך על הדרך והבטחון אשר נטעת בנו! את נכס בעצמך!

נתראה בעסקה הבאה.

רותי וכל משפחת רווה

זכרון יעקב

תפריט